driver-3978839_1920

Zoveel leuker dan thuis zitten! Word chauffeur bij SDK!

De geraniums beu? Je krant uit? Zin in iets zinvols? Dan is dit jouw moment! Stichting Dagbesteding Krimpenerwaard is op zoek naar chauffeurs voor het personenvervoer van onze verstandelijk beperkte d...

Afbeelding1

‘Ik voel me echt medewerker hier’

Via een stage kwam Dirk van der Smit in aanraking met Stichting Dagbesteding Krimpenerwaard. Inmiddels is hij er als deelnemer niet meer weg te denken. Vijf dagen per week is de 21-jarige Ouderkerker ...

Afbeelding1

Vrijwillig chauffeur Gerard Rietveld: ‘Het voelt inmiddels eigen’

Gerard Rietveld zocht na zijn afscheid na een lange loopbaan als docent Scheikunde in onder meer het middelbaar onderwijs prettige en zinvolle manieren om zijn zee aan vrije tijd als ‘pensionado’ invu...

20221018_165104

De Onderlingen in zee met Dagbesteding Krimpenerwaard

Geweldig blij zijn wij dat de Onderlingen de komende drie jaar met een sticker op onze vijf personenbussen prijkt. Onlangs ondertekende algemeen directeur Peter den Ouden de verbintenis tussen de coöp...

20220829_125647

‘Het contact met de gasten vind ik het mooiste’

De vaste gasten van onze lunchrooms de Crimpenaar en de Heerlijkheid van Ouderkerk kennen haar allemaal: onze deelneemster Mabel van Herk. De vrolijke 19-jarige inwoonster van Krimpen aan den IJssel g...

IMG-20221010-WA0010

Mooie SDK-cheque voor KNGF Geleidehonden

Vandaag – 10 oktober 2022- vond de overhandiging plaats van de Goede Doelen Week-cheque van onze stichting aan KNGF Geleidehonden. Heleen en Wilhelm van Leerdam kwamen samen met hond Leffe name...

Mooie Goede Doelen-cheque voor KNGF

maandag 10 oktober vond de overhandiging plaats van de Goede Doelen Week-cheque van onze stichting aan KNGF Geleidehonden. Heleen en Wilhelm kwamen samen met hond Leffe langs om de cheque in ontvang...

20220823_105133 (1)

John Witgoed sluit zich aan als bussponsor SDK

Een wasmachine die het niet meer doet, een vaatwasser of koelkast met kuren? Een combimagnetron met een storing? Veel mensen krijgen te horen dat een reparatie ‘de moeite niet loont’ en dat de aankoop...

20220902_101642

Nieuwe bussponsors: Daxel Logistics Benelux en CCD

Daxel Logistics Benelux en CCD Logistics hebben zich aangesloten bij het bussponsorcollectief van Stichting Dagbesteding Krimpenerwaard. Wij zijn uiteraard erg blij met de deelname van deze mooie bedr...

20220824_170156

Simon de Ruiter: al vele jaren busvrijwilliger

Dat Simon de Ruiter en zijn vrouw Bets beiden koninklijk gedecoreerd door het leven gaan, is alles behalve verbazingwekkend. Ze hebben zich de voorbije tientallen jaren als vrijwilliger op meerdere fr...