hermanblijenberg

Koken in bijzondere omstandigheden

Half maart gingen vanwege de RIVM-voorschriften onze buurtkamers op slot en konden de bewoners er niet langer terecht om te recreëren, een kopje koffie te nuttigen of hun warme maaltijd te gebruiken. ...

samantha

Samantha Pottuit: liefde voor ‘de zaak’

Begeleidster Samantha Pottuit begon in 2013 als invalster bij Dagbesteding Krimpenerwaard en behoort inmiddels alweer vele jaren tot de bekende gezichten van onze stichting. “Ik zou hier voor geen gou...

IMG-20200508-WA0020

Taarten- en koekjesactie SDK groot succes

Om deelnemers een zinvolle dagbesteding te kunnen bieden in ‘coronatijd’ werd eind april op locatie QuaWonen het plan opgevat om taarten te gaan bakken en te verkopen. “De actie was vanaf de start een...

irisbeckers

SDK werkt aan kwaliteitshandboek

Stichting Dagbesteding Krimpenerwaard is druk doende om de ISOO 9001-certificering binnen te halen. Om aan de kwalificaties te voldoen moet er een kwaliteitshandboek komen waarin onder andere alle pro...

daandenouden

Plezier bij SDK én vv Bergambacht

Een jaar geleden streek Daan den Ouden neer bij Stichting Dagbesteding. Sindsdien werkt hij met veel plezier in de groengroep en Café En Suite. In Café En Suite is hij drie dagen te vinden. “Ik st...

projectstalbrand

Bij SDK werken? Dit is je kans!

We zijn op zoek naar een begeleider (m/v) voor onze groengroep. Dit is een job van 16 uur per week waarbij je deelnemers met een verstandelijke beperking begeleidt bij hun werkzaamheden op verschillen...

project.deheerlijkheid

SDK: steeds meer locaties open

Langzaam maar zeker ondergaat de lock-down waarin Nederland de voorbije maanden te maken had, een versoepeling. Dat betekent dat er, met strikte inachtneming van de 1,5 meter én andere door regering ...

20200428_144150

‘Blij met al die mensen die ons steunen’

“Natuurlijk zijn het zorgelijke tijden; ook voor onze stichting Dagbesteding Krimpenerwaard”, zegt directeur Arjenne Timmer. “Maar we proberen ons er doorheen te slaan en de boel overeind te houden. B...

logo stichting

Onze stand van zaken in Corona-crisistijd

De problemen rondom het Coronavirus leveren veel mensen zorgen op. Ook wij ontkomen er niet aan en hebben spijtig genoeg door de uitzonderlijke situatie gedwongen, praktische en ook pijnlijke maatrege...

Renoir, Lunch met de roeiers Hres

‘Lunchen bij Springer’: zaterdag de opening

Met de opening van ‘Lunchen bij Springer’ gaat een langgekoesterde wens van SDK in vervulling. Immers een locatie in Schoonhoven ontbrak nog op onze ‘menukaart’. Dankzij de fijne samenwerking met Spri...